טולסנטר כלי עבודה


הגיעו מוצריי הלייזר החדשים של STANLEY - אספקה לכל הארץ! בטולסנטר הופכים חובבן למקצוען - לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו:050-8440867  24 שעות ביממה, לקבלת הצעת מחיר למוסדות והן לפרטיים כתבו לנו *** sales@toolcenter.co.il *** 
 

 

יש כלי עבודה עם אחריות לכל החיים? (מאת: ישי סבן)

לאחרונה התעניינתי בארגז כלי עבודה המגיע עם מגוון כלי עבודה למכונאים כגון ידיות רצ'ט, בוקסות וכלים נוספים. כשמחפשים באינטרנט או בחנויות נתקלים במגוון מותגים. השולט הוא כמובן סיגנט. אחריו יש עוד כמה, טובים יותר או פחות. כמובן שהכל תלוי במחיר. נתרלתי במותג הנראה ומרגיש איכותי ובמחירים סבירים - AMPRO. לאחרונה ההיבואן העלה קטלוג של מגוון הכלים אונליין וכן יצאו במודפס. מה שמעניין במיוחד היא ההבטחה לאחריות - המותג מבטיח אחריות לכל החיים. האם מדובר בגימיק או בדבר אמיתי? גם אני שאלתי אותה שאלה. בחנות הסבירו כי האחריות כנה ואמיתית.

רכשתי ארגז הרמוניקה (ארגז כלים) עם מגוון כלי עבודה ובוקסות במחיר סביר. הכלים מפתיעים באיכות. כמעט כל פרט במגוון נתן תמורה. בוקסה אחת התפוצצה לי, האמת באשמתי. השתמשתי בכלי אויר עם בוקסה רגילה. לא משנה, אני ישראלי - פניתי לחנות והחלפיו לי את הבוקסה בלי שאלות או בעיות. מילה זו מילה, אחריות לכל החיים.

חקרתי קצת על המותג והגעתי להבנה שמדובר במותג שנמצא בסביבה זמן לא מבוטל, חולש על כלי עבודה במיוחד למכונאים ובעולם נחשב למותג אמין ומבטיח. החברה מוכרת את מגוון מוצריה במעל ל-62 מדינות ברחבי העולם כולל אוסטרליה, ארצות הברית, אירופה, סין, ניו זילנד, דרום ומרכז אמריקה, המזרח התיכון, דרום אפריקה ורוסיה (מתוך בלוג כלי עבודה - כלי עבודה למתחילים )

 

 

מכונאי חובבן

מקור המאמר: Articles.co.il/ישי סבן