טולסנטר כלי עבודה


הגיעו מוצריי הלייזר החדשים של STANLEY - אספקה לכל הארץ! בטולסנטר הופכים חובבן למקצוען - לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו:050-8440867  24 שעות ביממה, לקבלת הצעת מחיר למוסדות והן לפרטיים כתבו לנו *** sales@toolcenter.co.il *** 
 

 
בעיות באינסטלציה? ל-VIRAX הפיתרון
למי שלא נסתם הכיור באמבטיה או בשירותים, שירים את היד. יש לי סיפור שבטח רובנו נתקלנו בו. אחותה של אשתי, בחורה צעירה בשנות העשרים המאוחרות, אשת קריירה רצינית מתגוררת בדירה טיפוסית בתל אביב. מי שהתגורר בשכירות בתל אביב יודע שהתחזוקה לא משהו, בלשון המעטה. לפני מספר ימים נסתמו השירותים בדירתה. היא חזרה מאוחר מהעבודה ונתקלה בשרותים שעלו על גדותיהם. לכאורה עניין פשוט. לא חשבה יותר מדי והתקשרה לאחד המגנטים של האינסטלטורים שהיו לה על המקרר. הגיעו שניים, ראו בחורה במצוקה, או יותר נכון הזדמנות לקופה יפה.
אם הבחורה הנחמדה הייתה מודעת למוצרים פשוטים שעולים לא יותר מ-400 ש"ח ויפתרו לך כל בעית אינסטלציה הייתה חוסכת עוגמת נפש פלוס מינימום 600 ש"ח. ה"אינסטלטורים" עבדו על "הבעיה הקשה" ובסופם של שלושת דקות של עבודה "מאומצת" גבו ללא היסוס 1000 ש"ח. לא נותר לה אלא לשלם. האנשים הללו, ה"אינסטלטורים" (ורק אציין שלא כולם כאלה-למזלנו!) קונים את המוצרים שאני מדבר עליהם ואיתם פותרים את רוב בעיות האינסטלציה בדקות ספורות. אם אנו הצרכנים, נרכוש את אותם כלי עבודה ייעודיים, נחסוך לא אחת כספים רבים ועוגמת נפש. כל אחד צריך להחזיק בבית אמצעי לפתיחת סתימות לתחזוקה השוטפת של הצנרת בבית.
לדוגמא, משאבה ידנית מקצועית לשחרור סתימות, מוצר מבית אשר מחליפה את הפומפה שיש לכולנו בבית עם הגומי שמתפוצץ ומתייבש, העבודה הלא נוחה ולרוב בעיתיות ביניקה. אני נדהמתי מהדבר הזה. יש לו כוח והוא שואב כל דבר שנתקע בכיור או באמבטיה. שתי ידיות, הוצא והכנס, אין סתימה. לא 1000 ש"ח ולא נעליים. להבא, להשעות את הפנייה ל"איש מקצוע" שלא מכירים ולפנות לרכוש גם אמצעי "הצלה".
 


*המאמר נלקח מהבלוג "כלי עבודה למתחילים"