טולסנטר כלי עבודה


הגיעו מוצריי הלייזר החדשים של STANLEY - אספקה לכל הארץ! בטולסנטר הופכים חובבן למקצוען - לייעוץ והזמנות חייגו עכשיו:050-8440867  24 שעות ביממה, לקבלת הצעת מחיר למוסדות והן לפרטיים כתבו לנו *** sales@toolcenter.co.il *** 
 

 
 

 כלי עבודה ידניים

למרות הפיתוחים האחרונים בתחום של כלי העבודה המתוחכמים והחדישים, אין ספק ששמור עדיין מקום של כבוד לכלי העבודה הידניים. למרות שקל להניח שכלים אלה הינם פשוטים ואין בהם חידוש רב, אין ספק שהם יעילים ביותר ושגם כאן ניתן למצוא כלים איכותיים ביותר ואף כאלה שהם מותגים מפורסמים עד מאוד.

כל הסוגים לרשותך

עבור כל מי שזקוק מעת לעת לכלי עבודה, כדאי להכיר את סוגי האביזרים והמכשירים הנפוצים, שיכולים לסייע בכל סוגי העבודות, התיקונים והשיפוצים למיניהם. בין הכלים המקובלים והשימושיים ביותר ניתן ניתן למצוא משורים ומברגים, מלחצים ובוקסות, פטישים ומשורים ועוד אחרים.

מי שזקוק לכלי זה או אחר, כדאי שייקח בחשבון את דבר קיומם של הכלים שלהלן:

  • מגוון רחב של מלחציים, לעגינה ולאחיזה וכן גם קליבות. מומלץ להקפיד במהלך הבחירה על דגמים בעלי כושר עיגון משופר ועל כושר אחיזה גבוה.
  • מבחר של בוקסות בגדלים שונים, להברגות בכל גדול והיקף. חשוב להקדיש מחשבה מספקת לשאלה איזה סט יהיה האפקטיבי ביותר. לצד סטים קטנים, ניתן למצוא גם סטים מגוונים הרבה יותר, שמתאימים למקצוענים.
  • סכינים לחיתוך ידני נדרשים בעיסוק עם חומרי גלם רכים, גם עם חומרי גלם קשים וגם בעבודות שבהן נדרשת עדינות יתירה. מעל לכל, אסור לוותר גם על סכין חיתוך הפשוט, שלמרות פשטותו הוא מוכיח את יעילותו ואת נחיצותו פעם אחר פעם.
  • פליירים – מגיעים במגוון סוגים ובהם פלייר מסוג פטנט, פליירים ייחודיים לפרופילים, פליירים רב תכליתיים ולדרמנים למיניהם.  
  • מברגים לפתיחה ולסגירה ידנית – בין היתר קיימים מברגים עדינים במיוחד, מברגי שען, טסטרים, וכן סטים או אריזות של כמה יחידות – או זהות או כאלה בגדלים שונים.
  • פטישים – בין היתר קיימים פטישים בעלי ידית עץ, כאלה בעלי ידיות ברזל או פייבר. בנוסף, יש גם דגמים ייחודיים, שמתאימים למקצוענים וכוללים מנגנון אנטי רתע, לפעולה נוחה וקלה. 
  • ידיות מומנט ומפתחות לכל צורך.
  • משורים בעלי מגוון סוגי שיניים, מחומרי גלם שונים, לרבות כאלה בעלי כושר חיתוך משופר. בין היתר נזכיר גם את הדגמים הקטנים, שמשמשים לניסור וחיתוך עדין וכן את אלה שפועלים במשיכה.

הצג לפי :
 
סידור :
חותך דו צדדי (קטר) BLOSTA
69.00 ₪
פרטים נוספים
פלייר לניטים מקצועי AMPRO
61.00 ₪
פרטים נוספים
סט 6 מברגי שען (כוכב) AMPRO
42.00 ₪
פרטים נוספים